Zabezpieczenie przed kunami

Usługi DDD

Kuna to przebiegły drapieżnik

Kuny to drapieżniki bytujące w budynkach inwentarskich lub domach. Drapieżniki te, występujące zwykle na poddaszach są zwierzętami, które mogą powodować znaczne szkody w gospodarstwach domowych czy też w hodowlach, zakładach produkcyjnych lub magazynach. Zasiedlają budynki gospodarskie, poddasza i strychy domów. Mogą powodować poważne szkody – niszczą poszycia dachowe, ocieplenie, instalacje elektryczne w budynkach i pojazdach. Mogą zagryzać małe zwierzęta domowe i ptactwo, przenoszą choroby i zanieczyszczają okolicę swojego bytowania. W celu pozbycia się problemu oferujemy Państwu profesjonalne usługi mające na celu pozbycie się nieproszonych gości w Państwa obiektach i zabezpieczenie ich na przyszłość. Samodzielna walka z tymi szkodnikami jest bardzo trudna. Są to zwierzęta inteligentne, a przy tym bardzo ostrożne. Dokładnie analizują sytuację i unikają zagrożeń.

Firma Radpol jest w stanie zapewnić Państwu najwyższą skuteczność działania. Nasze metody działają w 100%. Stosujemy wypróbowane przynęty, posiadamy także specjalne pułapki, a także profesjonalne metody chemiczne.

Każdorazowo przed przystąpieniem do zwalczania szkodników analizujemy sytuację oraz zbieramy dokładny wywiad. Dopiero po rozpoznaniu przeciwnika dobieramy metody, które w danym przypadku będą najskuteczniejsze.

Kuny to sprytni przeciwnicy

Istnieje wiele domowych sposobów na walkę z kunami, które zagnieździły się na poddaszu naszego domu. Niestety większość z nich jest mało skuteczna. Jeśli chcemy mieć pewność, że raz na zawsze uporamy się z tym problemem, warto zatrudnić fachowca. Już wielokrotnie nasze działania okazały się skuteczne.

Firma Radpol oferuje Państwu obsługę na najwyższym poziomie oraz w przystępnej cenie. Ponadto, zachęcamy do zapoznania się z pozostałą ofertą naszej firmy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 608-435-866.